Hitta din butik
Meny
  1. Start
  2. Kontakta oss
Behöver du hjälp? Kontakta oss här

Kontakta oss

Kundservice

Vid frågor om produkter, returer, återköp eller andra frågor gällande ditt köp, vänligen kontakta vår kundservice på kundservice@designtorget.se

Vill du nå oss på telefon är du välkommen att ringa vår kundservice på tel: 08-518 074 27

Kundservice öppettider: vardagar 9:00 - 16:00 (Lunchstängt 12:00-13:00)

Om du har frågor kring en specifik order så ange gärna ditt ordernummer för snabbast möjliga service.

Inköp

För etablerade varumärken, vänligen kontakta vår inköpsavdelning. Se nedan för kontaktuppgifter.

Är du en mindre producent, formgivare/hantverkare som tror du skulle passa hos oss?
Välkommen att kontakta oss med en intresseanmälan på ansokan@designtorget.se

Butiker

Letar du efter en speciell vara i en butik nära dig, eller undrar om öppettider?

Här hittar du kontaktinformation till våra butiker!

Organisation

Emma Klintbo Klingspor, VD
emma.klingspor@designtorget.se

Joakim Nilsson, Ekonomichef
Joakim.nilsson@designtorget.se

Monica Persson, Försäljningschef Butik
monica.persson@designtorget.se

 

Filippa Skoglund, E-handel
filippa.skoglund@designtorget.se

Krístabel Eriksson, E-handel (Föräldrarledig)
kristabel.eriksson@designtorget.se

Malin Wåhlström, Inköpschef
malin.wahlstrom@designtorget.se

Lotta Söderlund, Inköp
lotta.soderlund@designtorget.se

Josefine von Heidenstam, PR & Marknadsföring
josefine.vonheidenstam@designtorget.se

Catarina Jönsson, Jr. Art Director
catarina.jonsson@designtorget.se

Sanna Berggren, Ekonomi
sanna.berggren@designtorget.se

För övriga frågor, info@designtorget.se

Besöksadress huvudkontor: Ringvägen 100, Hus A, plan 6, Stockholm

Postadress huvudkontor: Designtorget AB, 118 90 Stockholm